7 Nisan 2010 Çarşamba

Captain Tsubasa 68. Bölüm Türkçe Altyazılı

Bir hafta aradan sonra yeni bölüm olan 68. bölüm ile yeniden karşınızdayız arkadaşlar.

İyi Seyirler.

Video Formatı: Avi
Dublaj: Almanca
Altyazı: Türkçe
Çözünürlük: 704x528
Video Boyutu: 165 mb

10 yorum:

 1. bi rica da bulunucam.
  altyazıları hangi dilden çeviriyorsunuz öncelikle?
  ayrıca mümkünse yaptığınız çevirileri bi yerlere yükleyip link verirmisiniz? raw serileri falan indiriyoruz, altyazılarınızı edinelim olmaz mı?

  YanıtlaSil
 2. Almancadan çeviriyoruz ve altyazıları da ayrı vermiyoruz maalesef.

  YanıtlaSil
 3. ellerinize sağlık çok güzel iş yapıyorsunuz da, altyazıları paylaşsanız da daha kaliteli bölümlerde de kullansak. sizinkiler de indiriyoruz merak etmeyin :D

  YanıtlaSil
 4. Japonca sürümler ve almanca sürümlerin alt yazıları birbirleri ile uymuyor. Senkronlarım da demeyin çünkü videolar farklı oluyor ve frame sayıları yüzünden her 20-30 saniyede bir kaymalar yaşanıyor. Zaten iki sürümdeki spikerler farklı.

  Saygılar.

  YanıtlaSil
 5. iyi hoş bir iş yapıyorsunuz da blogunuzu okuduğum kadarıyla bencil davranıyorsunuz..
  benden de saygılar.. biz de dünyaları çeviriyoruz ama bi rapid puanı için böyle şeyler yapmaya gerek yok. biraz daha paylaşımcı olun..

  YanıtlaSil
 6. Türkiye'de kimsenin yapmadığını yapıyor arkadaşlar hala paylaşımcı olun diyorsun. O kadar emek veriyorlar ben olsam ben de öyle yapardım. Ha emin ol sen de öyle yapardın

  YanıtlaSil
 7. sen de emin ol kardeşim ben öle yapmıyorum. hali hazırda çıkardığım ürünler var.

  YanıtlaSil
 8. Senin o hali hazırda çıkardığın ürünler büyük bir ihtimal ile direk hazır altyazıdan sil-yaz-geç yaptığın çalışmalardır. Biz burada bir bölüm için 300+ cümleyi kulağımız ile dinleyip adamın ne dediğini anlamaya çalışıyoruz, daha sonra cümlenin başladığı yeri yazıyoruz, bittiği yeri yazıyoruz. Bu büyük emek verilen koskoca 128 bölümü de her tarafa yayılsın diye ayrı altyazı olarak da vermiyoruz. Bu kadar.

  YanıtlaSil
 9. şu muhabbetler de kaç defa döndü, herhalde pek çok kişi bütün bölümler sayfasına girmiyor ki oradaki yorumları da görmüyor.

  YanıtlaSil
 10. bence de böyle büyük bir emeğe saygı duymak gerekiyor.adamların çeviri üzerinde uğraşırken kim bilir ne kadar zorlanıyorlar bence harika bir iş yapıyorsunuz emeğinize sağlık

  YanıtlaSil